ЗАБУДОВНИКИ

 • КК «Медовий»

  с. Золочівка, вул. Медова, 6

  від 26 900 грн/м2

  Medovyi

  «Медовий» - сучасний житловий комплекс для тих, хто хоче жити подалі від міської метушні. Забудовник представляє у комплексі кутові таунхауси, внутрішні котеджі та дуплекс (сімейні котеджі). Всі оснащені відкритою терасою – це повноцінний третій поверх під відкритим небом. На терасі можна створювати лаунж-зону для відпочинку, занять спортом, проведення свят чи інших заходів.
  Для сімейних котеджів передбачений гараж у будинку на один автомобіль, подвір’я та вільна прибудинкова зона, яка засаджується зеленим газоном, чагарниками і деревами.
  Для внутрішніх таунхаусів передбачено власне подвір’я та вільна прибудинкова територія, яка засаджується зеленим газоном.
  Для кутових таунхаусів передбачено подвір’я, вертикальний димар (в якому дозволено робити стаціонарні отвори для підключення зовнішніх приладів (барбекю чи каміну)) та вільна прибудинкова територія, яка засаджується зеленим газоном, квітами, чагарниками і деревами.

 • ЖК «HYGGE»

  м. Львів, вул. Пасічна, 166

  від 29 800 грн/м2

  HUGGE

  «HYGGE» — це сучасний житловий комплекс від проектної Майстерні Бєляєвих, в якому подбали про якість на кожному рівні.
  Двір без машин. Для власників автомобілів передбачений зручний дворівневий паркінг.
  Відпочинок для дітей та дорослих. На території ЖК HYGGE будуть реалізовані вуличні тренажери, щоб дорослі тримали тіло в тонусі, а для малечі буде створений дитячий майданчик.
  BBQ-парк. Кожен мешканець зможе відпочити на спеціально облаштованій зоні для барбекю з майданчиком для приготування різноманітних страв на відкритому грилі.

 • ЖК «ARTHOUSE park»

  м. Львів, вул. Малоголосківська

  від 42 600 грн/м2

  Arthouse Park

  «ARTHOUSE park» – це дім, якого торкнулися митці. Дім, де в коридорах так, як в галереях. Дім, де стіни прикрашають автентичні картини. А прогулянка холом – це як зайти на арт-виставку сучасного мистецтва. Цей комплекс для тих, хто не хоче шукати мистецтва ззовні, а хоче жити в ньому. Для тих, хто хоче наповнюватися енергією природи, але не готовий їхати за цим декілька кілометрів. LEV DEVELOPMENT доводить, що це не забаганка, а реальність.

 • LEV CITY HOTEL

  м. Львів, вул. Шевченка, 73

  від 164 120 грн/м2

  LEV CITY HOTEL

  «LEV CITY HOTEL» – перший у Львові мережевий апарт-готель, де можна придбати апартаменти та отримувати пасивний прибуток від здачі в оренду. Ви не лише станете власником інвестиційної нерухомості, а й зможете користуватись нею для роботи та відпочинку.