F.A.Q.

Ми зібрали найпоширеніші типові запитання від наших клієнтів, але якщо Ви не знайшли саме те, що вас цікавить, ви завжди можете нам зателефонувати або написати в зручному для вас месенджері

1. Яка вартість ваших послуг?

Вартість послуг (оренда):
1 місяць – 50% від кінцевої вартості оренди.
2 місяці – 75% від кінцевої вартості оренди.
3 і більше місяці – 100% від кінцевої вартості оренди.
Наші клієнти користуються опцією розтермінування оплати послуг агентства.

Вартість послуг (продаж):
Комісія становить 5% від кінцевої вартості об’єкта, сплачується одноразово в момент переоформлення.
Можливість знижки та її розмір погоджується індивідуально.

Пояснюємо на реальному кейсі, як прорахувати вигоду від співпраці з рієлтором. Квартира, яка вам сподобалась вартує 12 000 грн. Рієлтор майстерно її зторгував до 10 500 на довгий термін оренди.

12000*12міс = 144 000 – результат ваших витрат на рік, при самостійному укладанні договору (бо власник цієї квартири торгуватись не хотів).
10 500*12 = 126 000 – результат ваших витрат на рік, при ефективній роботі з рієлтором.
144 000 – 126 000г = 18 000 грн (з яких 10 500 грн вам окупилась оплата послуг рієлтора і до того ж ви заощадили 7 500 грн).

2. Чому я маю підписувати з вами документи?

За статтею 208 ЦК України правочини між фізичними особами, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (17гривень/1) належить вчиняти у письмовій формі.

Рієлтор не здає і не продає об'єкт, він надає інформаційні послуги стосовного того чи іншого об'єкту.

Договір про інформаційне обслуговування (ДІО), який підписується перед оглядом квартири одноразово, затверджує, що після Вашого підпису ви погодились на надання ріелторських послуг, а також у разі укладання договору майнового найму ви оплачуєте інформаційні послуги.

Акт огляду об’єкта із документом про інформаційне обслуговування та підписується перед оглядом кожної наступного об’єкта. ДІО вказує на початок надання інформаційних послуг, а пакет документів про огляд вказує на перелік квартир, які ви оглянули в ході співпраці. Кожен документ має пункт про збереження конфіденційних (паспортних) даних.

3. Яка мені вигода від співпраці з вами, якщо кум все зробить безкоштовно?

Існує декілька складових, які показують загальну вигоду співпраці з ріелтором.

Фінанси. Робота з ріелтором окупиться вам та дозволить заощадити десятки тисяч в річній перспективі.

Емоції. Нав’язування думок, переговори, маніпуляції, торг – це не ваші проблеми.

Безпека. Професійний ріелтор вміє грамотно складати договір, враховуючи побажання сторін та обов’язково перевіряє їх паспортні дані та правовстановлюючі документи на об’єкт. Цей документ складений з врахуванням умов чинного законодавства і повністю готовий для нотаріального завірення, якщо в якоїсь із сторін буде на це потреба.

Час. Ріелтор цінує кредит довіри, який ви дали йому на початку співпраці і не витратить ваш час на пропозицію, яка не варта вашої уваги. Тому вам варто витратити лише декілька хвилин на день для того, щоб відповісти на дзвінок або повідомлення вашого ріелтора, адже кожна його звістка – це потенційно вигідна пропозиція для вас.

Не знайшли відповіді?

Залиште свої контакти і ми з вами зв'яжемось